Haberler

MERİNOS AKKM ULUSLARARASI FUARDA VİTRİNE ÇIKIYOR

Font Boyutu

14 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM ULUSLARARASI FUARDA VİTRİNE ÇIKIYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL’DA YAPILACAK ULUSLARARASI ECECIBT 2010 FUARI’NA ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ İLE KATILIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (Merinos AKKM), uluslararası vitrinde boy gösterecek. Büyükşehir Belediyesi İstanbul’da düzenlenecek ECECIBT 2010 Fuarı’na Merinos AKKM ile katılıyor.

Bursa’yı önemli kongre kentleri arasına taşımaya hazırlanan Merinos AKKM, 24-25-26 Haziran tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan ECECIBT 2010 Fuarı’nda görücüye çıkacak. İş turizmi, konferans, toplantı, seminer ve kongre turizmine yatırım yapmış olan firmaların, acentaların ve otellerin Orta ve Doğu Avrupa ile mevcut olan iş hacmi ve potansiyelini arttırmak amacıyla düzenlenen ECECIBT 2010 Fuarı’nda, Merinos AKKM yerli ve yabancı firmalara tanıtılacak.

Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk, Sırbistan, Macaristan, Polonya, Hırvatistan, Slovakya, Litvanya, Slovenya, Yunanistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Karadağ ve Ukrayna gibi ülkelerin oluşturduğu Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinin birbirleriyle kongre ve konferans turizmi, toplantı turizmi ve geziler için işbirliği yapabilecekleri bir fuar olan ECECIBT 2010’da Fransa, İngiltere, İtalya, İsviçre, Belçika ve Almanya gibi Avrupa’nın önemli ülkeleri ile konuk satın almacı olan Rusya, Brezilya ve Ukrayna’dan önemli firmalar da yer alacak.

Türkiye’den de satın alma yapabilecek olan sağlık kuruluşları, spor kulüpleri, Türkiye’de iş yapan yabancı firmalar, bankalar, teknoloji firmaları, gıda ve içecek firmaları da yıllık eğitim seminerleri ve bayi toplantıları için fuarda satın alma yapabilecekler. Bu güne kadar 4 tanesi birkaç günlük sempozyum ve kongre niteliğinde olmak üzere tüm salonlarda 30 ayrı etkinliğin yapıldığı Merinos AKKM’nin, bu fuarlara daha geniş kitlelere tanıtılması amaçlanıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 14.06.2010 | Okunma sayısı:7195

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir