Haberler

MERİNOS AKKM BURSA’NIN SOSYAL VE KÜLTÜREL MERKEZİ OLDU

Font Boyutu

 02 OCAK 2012

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM BURSA’NIN SOSYAL VE KÜLTÜREL MERKEZİ OLDU
- MERİNOS AKKM GENEL KOORDİNATÖRÜ SEMİH PALA, BİNTED GENEL MÜDÜRÜ BİRGÜL YILDIZ GÜNAY, MERİNOS AKKM PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELEREK YENİ YILLARINI KUTLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Binted tarafından işletilen ve yönetilen Merinos AKKM Genel Koordinatörü Semih Pala ve Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay, ekip olarak yakaladıkları başarıyı 2013 yılında da sürdüreceklerini söylediler.

Merinos AKKM Genel Koordinatörü Semih Pala, Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay, Binted Genel Müdür Yardımcıları Funda Şeheri ve Nurcan Kırçova, Binted merkez personeli ve Merinos AKKM personeli ile bir araya gelerek yeni yıllarını kutladı. 2013 yılının Türkiye’ye ve Bursa’ya hayır getirmesini dileyen Semih Pala, Binted ve Merinos AKKM ekibi olarak yakalanan başarıyı 2013 yılında da sürdüreceklerini ifade etti. Türkiye’nin en önemli kongre ve kültür merkezlerinden biri haline gelen Merinos AKKM’nin, Binted tarafından başarıyla işletildiğini ve yönetildiğini belirten Pala, “30 ayda 1800 farklı programa ev sahipliği yapan Merinos AKKM, 756 kurum tarafından kullanıldı. Merinos AKKM’de Türkiye’de emsali olmayan işler yapılmaktadır. Merinos AKKM başarılı bir şekilde profesyonelce işletilmekte ve yönetilmektedir. Şehir ekonomisine önemli katkı ve girdi sağlayan Merinos AKKM, Bursa’nın sosyal ve kültürel merkezi haline geldi ve dolu dolu çalıştırılıyor. Türkiye’ye örnek bir model olarak işletilen Merinos AKKM’de 1 milyon 200 bin kişi hareketi yaşandı. Bu başarıyı sahip olduğumuz ekip ruhuyla yakaladık. 2013 yılında da önemli organizasyonlara ev sahipliği yapacağız. Türkiye ve Bursa için çalışıyoruz. Hem personelimiz, hem de şehrimiz yeni yılda yeni atılımlara hazır olsun” dedi.
Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay ise, 2013 yılının herkese mutluluk getirmesini dileyerek, tüm personelin yeni yılını kutladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 02.01.2013 | Okunma sayısı:3294

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir