Haberler

Marmara Belediyeler Birliği Lüleburgaz’da toplandı

Font Boyutu

3 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

Marmara Belediyeler Birliği Lüleburgaz’da toplandı
- Marmara Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı, Lüleburgaz’da yapıldı.

BURSA – Marmara Belediyeler Birliği’nin encümen toplantısı, Lüleburgaz Belediyesi ev sahipliğinde, Lüleburgaz Sokollu Külliyesi meclis toplantı salonunda yapıldı.

Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Marmara Belediyeler Birliği encümen üyelerini bir araya getiren toplantıda, Marmara Belediyeler Birliği’nin hem birliğe üye belediyelerin sınırlarında hem de Marmara Bölgesi ve çevresinde önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi.
Birlik üyesi belediyelerin özveriyle Marmara’nın geleceğine odaklı önemli projeleri gündeme taşıdığına değinen Başkan Altepe, Türkiye’nin en gelişmiş bölgesi olan Marmara Bölgesi’nin, gelişen ve büyüyen Türkiye’ye lokomotif olarak katkı sağladığını ifade etti. Marmara Belediyeler Birliği üyelerinin bu misyon ve sorumlulukla çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Altepe, her alanda öncü ve örnek çalışmalara imza atmaya gayret ettiklerini anlattı.
Bu noktada çevre odaklı hizmetlerin önemine de vurgu yapan Başkan Altepe, “Marmara Belediyeler Birliği’nin de kuruluş amacı, çevreyle ilgili mücadele, Marmara Denizi’nin temizlenmesi ve korunmasına yönelik girişimle başlatılmıştı. Şimdi de aynı çalışmaların öncülüğünü yapmış oluyoruz” diye konuştu.
Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Başkan Altepe’ye, katılımlarından dolayı Lüleburgaz’a özgü hediyeler verdi. Toplantının ardından, birlik encümen üyeleri Lüleburgaz’da teknik incelemelerde bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 03.08.2017 | Okunma sayısı:1772

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu