Haberler

Manisa’nın Şehzadeler’i Bursa’dan ilham aldı

Font Boyutu

15 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Manisa’nın Şehzadeler’i Bursa’dan ilham aldı
- Manisa Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi üyeleri, Bursa’da Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek kültürel faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

BURSA – Manisa’nın Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi üyeleri, Bursa gezisi kapsamında Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Manisa Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek gerçekleştirilen kültürel faaliyetler hakkında bilgi aldı. Manisa Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Seher Taydaş, Manisa Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Yüksel Ülker ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı İbrahim Özkemerli, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ ile görüştü. Bursa ve Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Karadağ, ziyaretin ardından konuklarına Bursa’ya özgü hediyeler verdi. Manisa Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi üyeleri, Bursa’da yapılan güzel çalışmaları yerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Manisa’da düzenlenmesi planlanan ‘Şehzadeler Kültür Festivali’ ile ilgili olarak da Bursa ile fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.10.2014 | Okunma sayısı:1777

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu