Haberler

Mandıra filozofu Bursa’ya geliyor

Font Boyutu

 08 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

MANDIRA FİLOZOFU BURSA’YA GELİYOR
- MANDIRA FİLOZOFU FİLMİYLE TANINAN VE “KARŞIYIM” FELSEFESİNİ MİLYONLARIN DİLİNE DOLAYAN MÜFİT CAN SAÇINTI, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BURSA’DA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK.

BURSA - Mandıra Filozofu filmiyle tanınan ve “Karşıyım” felsefesini milyonların diline dolayan Müfit Can Saçıntı, önümüzdeki günlerde Bursa’da izleyiciyle buluşacak.

Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı, “Lafını Esirgemeyenler” adlı tek kişilik oyunuyla Bursa’da izleyicisiyle buluşacak. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi salonunda 11 Kasım’da gerçekleşecek gösterinin başlama saati 20.30…2 saat süren gösteride Müfit Can Saçıntı, konuk oyuncuların bulunduğu videoları da kullanarak, benzerine daha önce pek rastlanmamış bir performans ile sanatseverlerin karşısına çıkacak. Bursa Kültür A.Ş. tarafından organize edilen etkinliğin biletleri www.bursakultur.com web sitesinden online temin edilebiliyor.

Biletler satışa sunuldu
Etkinlik biletleri ayrıca Bursa Kent Müzesi, Bursa Kültür A.Ş.,Bursa Kitapçısı, Zafer Plaza Hediyen Bursa’dan Mağazası, Muradiye Külliyesi Hediyen Bursa’dan Satış Ofisi, Merinos Atatürk ve Kongre Merkezi Osmangazi salonu yanı, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Emir Buhari Kültür Merkezi’nde satışa sunuldu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 08.11.2017 | Okunma sayısı:1935

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir