Haberler

Mamuşa Bursa ile gurur duyuyor

Font Boyutu

14 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

Mamuşa Bursa ile gurur duyuyor
- Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütük, Balkanlarda imza attığı hizmetlerden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile gurur duyduğunu söyledi.
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: “Bursa ve Türkiye olarak Kosova’nın ve Balkanların yanında olduğumuzu göstermeyi hedefliyoruz.”
- Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütük, “Başkan Altepe, sadece Bursa’nın değil, Balkanların da belediye başkanıdır” dedi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın Türkiye ile Balkanlar arasında köprü kurduğunu söyleyerek, Balkanlara destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Bursa’da halkın huzuru ve mutluluğu için çalışmalarını sürdürürken hizmetlerini Balkanlara da ulaştıran Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balkanlarda yaşayan soydaşlardan büyük ilgi görüyor. Başkan Altepe’nin Acemler’deki makamında ağırladığı Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütük, Balkanlarda imza attığı hizmetlerinden dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür etti.
Balkanlarda Başkan Altepe’ye büyük sevgi duyulduğunu ifade eden Bütük, “Başkan Altepe, sadece Bursa’nın değil, Balkanların da belediye başkanıdır. Mamuşa’nın bugünkü konuma gelmesinde Başkan Altepe’nin rolü ve desteği büyüktür. Mamuşa’daki belediye binası da yine Altepe’nin katkılarıyla yapıldı. Kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi.
Bütük, Mamuşa’nın kalbinde Bursa’nın özel bir yeri olduğunu da sözlerine ekledi.
Başkan Altepe de emeklerinin karşılığını Balkanlarda yaşayan soydaşların sevinciyle aldığını belirterek, “Mamuşa ve Kosova için yerel yönetimler olarak gerekeni yapmaya çalıştık. Bundan sonra da Kosova kalkınmaya devam edecek. Oradaki insanlar bizim kardeşlerimiz, akrabalarımızdır. Bursa ve Türkiye olarak Kosova’nın ve Balkanların yanında olduğumuzu göstermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.
Başkan Altepe, sınırları aşıp Balkanlara uzanan faaliyetleriyle Bursa’nın örnek bir kent olduğunu da belirterek, Bursa’nın Balkanların yanında olmaya devam edeceğini dile getirdi. Altepe, ziyaretin sonunda, konuklarına Bursa’ya özgü hediyeler verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.11.2013 | Okunma sayısı:3164

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu