Haberler

KÜLTÜRPARK’TA SABAH SPORU

Font Boyutu


17 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

KÜLTÜRPARK’TA SABAH SPORU
- KÜLTÜRPARK’TA HAFTAİÇİ HER SABAH GERÇEKLEŞTİRİLEN SABAH SPORU, UZMAN EĞİTMENLERİN KONTROLÜNDE YAPILIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların sağlıklı bir kentte yaşaması için hayata geçirilen sosyal ve sportif çalışmalar zincirine yeni bir halka daha eklendi.

Sağlıklı yaşamın sırrının spordan geçtiğine inanan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından düzenlenen sabah sporuyla güne zinde başlıyor. Yaz mevsiminde sağlıklı günlere merhaba demek isteyen herkes, Reşat Oyal Kültürparkı’nda, hafta içi her sabah 07.00 ile 08.00 saatleri arasında gerçekleştirilen aktiviteden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 8 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan sabah sporu, müzik eşliğinde uzman eğitmenlerin kontrolünde yapılıyor.
Bursa’nın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerle sağlıklı bir gelecek için şekillendirildiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sporun insan hayatı için çok önemli olduğunu söyledi. Bursa’da vatandaşların yaya olarak rahatça ulaşabildiği yerlere spor alanları hazırlandığını ve spor aletleri konulduğunu hatırlatan Başkan Altepe, sporseverleri Kültürpark’ta yapılan sabah sporuna katılmaya çağırdı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 17.06.2010 | Okunma sayısı:8477

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir