Haberler

KÜÇÜK SANATÇILAR BÜYÜLEDİ

Font Boyutu

30 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

KÜÇÜK SANATÇILAR BÜYÜLEDİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ORKESTRASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ BÖLÜMÜ ÇOCUK VE GENÇLİK KOROSU, BAŞARILI PERFORMANSLARIYLA SANATSEVERLERİ BÜYÜLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği Bölümü Çocuk ve Gençlik Korosu tarafından gerçekleştirilen keyifli konserde, küçük sanatçılar performanslarıyla müzikseverleri tadına doyulmaz bir müzik yolculuğuna çıkardı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konser, özel bir müzik ziyafetine imza attı. Ayşegül Yüzgeç şefliğinde sahneye çıkan çocuk korosu ile Gökay Usludur yönetiminde sahneye çıkan gençlik korosu, en sevilen eserleri yorumlayarak usta sanatçılara adeta taş çıkardı. Orkestrada 1 yıl boyunca enstrüman eğitimi alan öğrenciler de yeteneklerini sergiledikleri konserde sanatseverlerden büyük alkış aldı.
Heyecanları yüzlerine yansıyan küçük sanatçılar, başarılı performanslarıyla sanatseverlerden tam not aldı. Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’na uzun yıllar emek veren ve geçtiğimiz günlerde emekli olan Ali Ertürk’e plaket takdim edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 30.05.2011 | Okunma sayısı:6990

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir