Haberler

Küçük okurlarla büyük buluşma

Font Boyutu

15 OCAK 2018

BASIN BÜLTENİ

KÜÇÜK OKURLARLA BÜYÜK BULUŞMA

-KİTABIN YERİNİ TEKNOLOJİK CİHAZLARIN ALDIĞI GÜNÜMÜZDE ÇOCUKLARA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAK İÇİN FARKLI ETKİNLİKLERE İMZA ATAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KÜÇÜK OKURLARI YAZAR SALİH ZENGİN İLE BULUŞTURDU.

-ÇOCUKLARIN SEVEREK OKUDUĞU KİTAPLARI KALEME ALAN YAZAR SALİH ZENGİN, HEM KÜÇÜK OKURLARIYLA SÖYLEŞİ YAPTI, HEM DE KİTAPLARINI OKURLARI İÇİN İMZALADI.

BURSA - Kitabın yerini teknolojik cihazların aldığı günümüzde çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için farklı etkinliklere imza atan Büyükşehir Belediyesi, küçük okurları yazar Salih Zengin ile buluşturdu. Çocukların severek okuduğu kitapları kaleme alan yazar Salih Zengin, hem küçük okurlarıyla söyleşi yaptı, hem de kitaplarını okurları için imzaladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kütüphaneler Şube Müdürlüğü, özellikle yeni nesle kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik etkinliklerine bir yenisini daha da ekledi. Farklı yaş gruplarındaki okurlarını ünlü yazarlarla buluşturan Kütüphaneler Şube Müdürlüğü, son olarak çocukların beğenerek okuduğu kitapların yazarı Salih Zengin’i okurları ile buluşturdu.  Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi ve Hançerli Medresesi Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinlikte yazar Zengin, okurları söyleşi yaptı. Çocukların merak ettiği soruları da yanıtlayan Zengin, oldukça keyifli geçen söyleşinin ardından okurları için kitap imzaladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Tarih: 15.01.2018 | Okunma sayısı:949

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir