Haberler

KÜÇÜK KARETECİLER BURSA’DA BULUŞTU

Font Boyutu

14 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

KÜÇÜK KARETECİLER BURSA’DA BULUŞTU

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN İLLERARASI FERDİ KARATE TURNUVASI HEYECANLI MÜSABAKALARA SAHNE OLDU.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor kulübü tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen İllerarası Ferdi Karate Turnuvası 12 farklı ilden gelen 800 genç sporcuyu Bursa’da buluşturdu.

Atatürk Spor salonunda yapılan ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü As Başkanı İlhan Satık ile Karate Federasyonu Başkanı Esat Velihasan’ın izlediği turnuvada, İstanbul, Sakarya, Kocaeli Kırklareli, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Denizli, Bilecik, Kütahya ve Bursa illerinden katılan genç sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Büyükşehir Belediyespor Kulübü As Başkanı İlhan Satık, karate sporunu çocuklara sevdirmeyi amaçlayan ve geleceğin sporcularını yetiştirmek için düzenlenen turnuvada aynı zamanda genç sporcuların Türkiye Şampiyonası’na hazırlandığını kaydetti.
12 farklı ilden 800 sporcunun ter döktüğü karşılaşmalar sonucunda ilk 4’e giren Sakarya, Eskişehir, Balıkesir ve İstanbul ekiplerine kupaları verildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

Tarih: 14.06.2010 | Okunma sayısı:6552

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir