Haberler

“KISA ZAMANDA ÇOK YOL ALACAĞIZ”

Font Boyutu

17 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

“KISA ZAMANDA ÇOK YOL ALACAĞIZ”
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA’NIN HER KÖŞESİNDE 850’NİN ÜZERİNDE PROJEYLE YERELDE HİZMETİN STARTINI VERDİKLERİNİ BELİRTEREK, KISA ZAMANDA ÇOK YOL ALACAKLARINI SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın her köşesinde 850’nin üzerinde projeyle yerelde hizmetin startını verdiklerini belirterek, kısa zamanda çok yol alacaklarını söyledi.

AK Parti’nin Kültürpark’ta yapılan bayramlaşma törenine katılan Başkan Altepe, aldıkları emaneti en iyi şekilde koruyup yaşatacaklarını, birlik ve beraberlik içinde Bursa’yı geleceğe taşıyacaklarını vurguladı. Türkiye’nin 100 yıl öncesine kadar yeryüzünden kazınmak istendiğini ancak bugün dünya politikalarına yön verir konuma geldiğini hatırlatan Başkan Altepe, “Genel izlenen istikrarlı politikalar sayesinde bugün dik dik ayaktayız. Yerel de ise başta bakanımız, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve ilçe belediye başkanlarımızla uyum içinde çalışarak Bursa’yı her alanda örnek alınan bir kent haline getiriyoruz. Altyapıdan spora, çevreden tarihi ve kültürel mirasa kadar 850’nin üzerinde projeyle hizmetin startını verdik. İnşallah kısa zamanda çok yol alacağız. Halkın bize olan güveninin hakkını vererek, Bursa’yı geleceğe hep birlikte taşıyacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın ise törende yaptığı konuşmada, 8 yıllık AK Parti iktidarı ile sağlanan istikrar ortamında Türkiye’nin önemli bir mesafe kat ettiğini kaydetti. Yalçın, geçen 8 yıl boyunda belli çıkar gruplarına siyaset yapma kültürünün ortadan kalktığını ve herkes için siyaset yapma anlayışının kuvvetlendiğini de sözlerine ekledi.
Daha sonra kürsüye gelen AK Parti Milletvekilleri Altan Karapaşaoğlu ve Canan Candemir Çelik de birlik beraberlik mesajlar vererek, herhangi bir ayrımcılığa girmeden Türkiye’yi lider ülke durumuna getireceklerinin altını çizdi.
Konuşmaların ardından Başkan Altepe, Milletvekilleri Altan Karapaşaoğlu, Ali Kul, Mehmet Ocakden, Sedat Kızılcıklı, Hayrettin Çakmak, Canan Candemir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Nurettin Avcı ve AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, törene katılan ilçe belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililerle tek tek bayramlaştı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 17.11.2010 | Okunma sayısı:5248

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu