Haberler

Kış Şenliği 3-4 Şubat’a ertelendi

Font Boyutu

16 OCAK 2018

BASIN BÜLTENİ

KIŞ ŞENLİĞİ 3-4 ŞUBAT’A ERTELENDİ

  • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN VE 20-21 OCAK TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANAN ULUDAĞ KIŞ ŞENLİĞİ, OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE 3-4 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNE ERTELENDİ.
  • ETKİNLİK BİLETİ ALAN KATILIMCILARIN BİLETLERİ 3-4 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE DE GEÇERLİ OLURKEN, BİLET İPTALİ YAPTIRMAK İSTEYENLERİN İSE MERİNOS AKKM BATI KAPISI GİRİŞİNDEKİ BURSA KÜLTÜR A.Ş’YE BAŞVURMALARI GEREKİYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 20-21 Ocak tarihlerinde yapılması planlanan Uludağ Kış Şenliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle 3-4 Şubat 2018 tarihlerine ertelendi. Etkinlik bileti alan katılımcıların biletleri 3-4 Şubat 2018 tarihinde de geçerli olurken, bilet iptali yaptırmak isteyenlerin ise Merinos AKKM Batı Kapısı girişindeki Bursa Kültür A.Ş’ye başvurmaları gerekiyor.

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’ın yılın 12 ayı kent ekonomisine katkı sağlayan bir merkez olması amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi’nin, bir gelenek haline getirdiği Uludağ Kış Şenliği, 3-4 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Daha önce 20-21 Ocak tarihlerinde yapılacağı duyurulan şenlik, özellikle Çarşamba gününden sonra etkisini göstermeye başlayacak şiddetli rüzgar nedeniyle 3-4 Şubat’a ertelendi. Katılımcılar;  halatla kayma, şişme ve plastik kızak, şişme oyun parkuru, Eskimo evi yapımı, dağ bisikleti yarışı, çeşitli takım oyunları, fotoğraf sergisi ve müzik performansı gibi birbirinden farklı aktivitelerden de ücretsiz faydalanabilecek. Şenliğe katılım sağlamak isteyenler www.uludagkissenligi.com adresinden etkinliğe dair detaylı bilgi sahibi olabilecek.

Uludağ Kayak Merkezi Teleferik İstasyonu'nda yapılacak Uludağ Kış Şenliği bünyesinde gerçekleştirilecek aktiviteler sabah saat 10:00’da başlayıp, akşam saat 18:00’de sona erecek.

Bu arada etkinlik bileti alan katılımcıların biletleri, 3-4 Şubat 2018 tarihinde geçerli olacak. Bilet iptali yaptırmak isteyenlerin ise, Merinos AKKM Batı Kapısı girişindeki Bursa Kültür A.Ş’ye başvurmaları gerekiyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 16.01.2018 | Okunma sayısı:4224

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir