Haberler

KESTEL’DE EMRE ALTUĞ COŞKUSU

Font Boyutu

28 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

KESTEL’DE EMRE ALTUĞ COŞKUSU
- ‘BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ’ KAPSAMINDA KESTEL’DE KONSER VEREN ÜNLÜ SANATÇI EMRE ALTUĞ, EN GÜZEL ŞARKILARINI HAYRANLARIYLA BİRLİKTE SESLENDİRDİ.

BURSA – Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Emre Altuğ, ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’ kapsamında Kestel’de muhteşem bir konsere imzasını attı.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen Beyaz Koza Yaz Konserleri’nde ünlü sanatçı Emre Altuğ, en güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.
Kestel Çarşamba Pazar Alanı’nı dolduran binlerce hayranına coşkulu bir akşam yaşatan Emre Altuğ, dinleyenlerine tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Usta sanatçı, yaklaşık 2 saat süren konserinde ‘Su Gibi’, ‘Bu Kadar mı’, ‘Sıcak’, ‘Aşk-ı Kıyamet’, ‘Çifte Kavrulmuş’, ‘Bu Son OIsun’, ‘Gidecek Yerim mi Var’, ‘Seni Kaybettim’ ve ‘Hoşgeldin’ gibi en beğenilen şarkılarını neşeyle söyledi. Sahne performansıyla olduğu kadar samimi tavırlarıyla da gönülleri fetheden Emre Altuğ, Kestellileri doyasıya eğlendirdi. Hayranları da Altuğ’u konser boyunca alkış yağmuruna tuttu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 28.07.2011 | Okunma sayısı:6555

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu