Haberler

Kent güvenliğine moral desteği

Font Boyutu

 06 MAYIS 2016

BASIN BÜLTENİ

KENT GÜVENLİĞİNE MORAL DESTEĞİ
- TÜRKİYE GENELİNDE OLDUĞU GİBİ BURSA’DA DA POLİS VE JANDARMA EKİPLERİ OLASI TERÖR EYLEMLERİNE KARŞI KENTİN GİRİŞ ÇIKIŞ NOKTALARINDAKİ DENETİMLERİNİ ARTIRIRKEN, DENETİM NOKTALARINI ZİYARET EDEN BURFAŞ, GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE HEM MORAL HEM DE İHTİYAÇ DUYDUKLARI MALZEME DESTEĞİ VERDİ.

BURSA - Türkiye genelinde olduğu gibi Bursa’da da polis ve jandarma ekipleri olası terör eylemlerine karşı kentin giriş çıkış noktalarındaki denetimlerini artırırken, denetim noktalarını ziyaret eden BURFAŞ, güvenlik görevlilerine hem moral hem de ihtiyaç duydukları malzeme desteği verdi.

Kentin giriş çıkış noktalarında 24 saat esasına dayalı biçimde güvenlik noktaları oluşturup, denetimlerini artıran polis ve jandarma ekiplerine bir destek de Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin talimatı ile harekete geçen BURFAŞ, tüm denetim noktalarını ziyaret edip, güvenlik görevlilerine moral desteği verdi. BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, yönetim kadrosuyla birlikte bizzat ziyaretlere katılırken, güvenlik görevlilerine baklava, çikolata, su, meyve suyu, kabak, çatal, ıslak mendil gibi ihtiyaç malzemesi dağıttı. Bunun yanı sıra güvenlik noktalarındaki konteynerlerin arızaları da giderilirken, su sebili, lavabo, tuvalet gibi tüm eksiklikleri de gideriliyor.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 06.05.2016 | Okunma sayısı:1296

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir