Haberler

KENT GÖNÜLLÜLERİNE MUHTEŞEM FİNAL

Font Boyutu

26 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

KENT GÖNÜLLÜLERİNE MUHTEŞEM FİNAL
- ‘11. KENT GÖNÜLLÜLERİ GENÇLİK KAMPI’NIN FİNAL GECESİ, COŞKULU BİR KONSERE İMZASINI ATACAK.
- BENGÜ, MURAT DALKILIÇ, NAZLI, VOLGA TAMÖZ VE KOLPA, 28 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ ŞARKILARINI KENT GÖNÜLLÜSÜ GENÇLER İÇİN SÖYLEYECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl Yiğitali’de gerçekleştirilen ‘11. Kent Gönüllüleri Gençlik Doğa Kampı’, 28 Temmuz Perşembe günü Kültürpark Konser Alanı’nda yapılacak muhteşem bir konserle sona erecek.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan 20 bin kişi kapasiteli Kültürpark Konser Alanı’nda gerçekleştirilecek ilk konser olma özelliğini de taşıyan program, ünlü isimleri Kent gönüllüsü gençlerle buluşturacak.

Konser öncesi imza dağıtacaklar
Müziğin sevilen yüzleri Bengü, Murat Dalkılıç, Nazlı, Volga Tamöz ve Kolpa, şarkılarını Bursa sevdalısı gençlerle birlikte seslendirecek. Vatandaşların ücretsiz olarak izleyebileceği konser, ünlü sanatçıları aynı sahnede buluşturacak eğlenceli bir organizasyona imzasını atacak.
28 Temmuz Perşembe günü saat 16.00’da da Almira Otel’de sanatçılarla basın toplantısı ve kent gönüllüsü kampçı gençlerin katılacağı imza günü programı gerçekleştirilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 26.07.2011 | Okunma sayısı:3823

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir