Haberler

“KELES’TE BİR ŞİİR AKŞAMI”

Font Boyutu


18 MAYIS 2010

BASIN BÜLTENİ

“KELES’TE BİR ŞİİR AKŞAMI”
- BURSA KENT KONSEYİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘ŞİİR AKŞAMI’ KELES’TE DUYGUSAL BİR PROGRAMA ADINI YAZDIRDI.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Şairler ve Yazarlar Çalışma Grubu üyeleri, Keles’te düzenlenen ‘Şiir Gecesi’nde bir araya gelerek, keyifli bir akşamı şiirseverlerle paylaştı.

Bursa Kent Konseyi Şairler ve Yazarlar Çalışma Grubu’nun, 22. dönem Bursa Milletvekili Faruk Anbarcıoğlu’nun temsilciliğinde düzenlediği geceye, Keles Kaymakamı Akın Avcı ve Keles Belediye Başkanı Mustafa Bektaş da katıldı. Avcı ve Bektaş, konuşmalarında, Kelesli vatandaşları şiirle buluşturan programı düzenleyen Bursa Kent Konseyi’ne teşekkür ettiler.
Sunumunu Muhsin Aktaş’ın üstlendiği programda Turgut Tüfekçibaşı, Şaziye Çelikler, Süleyman Pancaroğlu, Faruk Anbarcıoğlu, Meral Demir, Emin Zeybek, Ahmet Yıldız, Vahap Dağkılıç, Adem Yarar, Yunus Emre Coşar, Ali Gökalp ve Ahmet Zekai Yıldız okudukları şiirlerle geceye renk kattılar.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala da yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bursa Kent Konseyi’nin faaliyetlerini ilçelerde de sürdüreceğini vurgulayarak, şiir gecesiyle Keles’te güzel bir akşam yaşandığını belirtti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.05.2010 | Okunma sayısı:4922

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir