Haberler

KAZA DERNEĞİ’NDE ÖDÜL GECESİ

Font Boyutu

24 Mayıs 2010

BASIN BÜLTENİ

KAZA DERNEĞİ’NDE ÖDÜL GECESİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OTOBÜS İŞLETMESİ KAZA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN GECEDE, OTOBÜS İŞLETMESİ’NE BAĞLI ŞOFÖRLERE HİZMETLERİNDEN DOLAYI PLAKET VERİLDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Kaza ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen gecede plaket alan şoförler, emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadı.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Kaza ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Cemil Yaşar Aydın, derneğin Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi’nde çalışan şoförlere çeşitli olanaklar tanırken olası kaza halinde şoförlerin sıkıntılarını gidermek için çalıştığını ifade etti.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın da açıklamasında, BOİ çalışanlarının diğer işletmelerdeki personele de örnek olduğunu belirterek, “Vatandaşların, bizlere kendi çalışanlarımızı övmesi gurur verici bir durum. Gecelerini gündüzlerine katarak, zorluklarına rağmen trafik sıkıntılarına göğüs geren otobüs şoförlerini tebrik ediyor, örnek ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
Anlamlı gecede 170 otobüs şoförüne başarılı çalışmalarından dolayı plaket verildi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Levent Fidansoy ile Bursa 22. Dönem milletvekili Faruk Anbarcıoğlu da geceye katılarak şoförlerin ödül heyecanına ortak oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 24.05.2010 | Okunma sayısı:8786

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir