Haberler

Kadınlar Günü’ne özel konser

Font Boyutu

26 ŞUBAT 2014

BASIN BÜLTENİ

‘Kadınlar Günü’ne özel konser
- Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV), ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Mehmet Ali Sanlıkol, Grubu ve Erkan Oğur’u Bursalı sanatseverlerle bir araya getiriyor.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konseri’nde, ünlü sanatçılar Erkan Oğur ile Mehmet Ali Sanlıkol ve grubu, Bursa’da muhteşem bir konser verecek.

Büyükşehir Belediyesi, Bursa’da sanata ve kültüre katkı sağlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konseri’, usta sanatçılar Erkan Oğur ile Mehmet Ali Sanlıkol ve grubunu aynı sahnede buluşturuyor. Bursalı sanatseverler için ücretsiz olarak düzenlenen konser, 8 Mart Cumartesi günü saat 20.00’da Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Davetiyelerinin konser günü Tayyare Kültür Merkezi gişesinden temin edileceği konser hakkında detaylı bilgiye de (0 224) 234 49 12 numaralı telefon ile BKSTV’den ulaşılabilir.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.02.2014 | Okunma sayısı:2409

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir