Haberler

Kadınlar günü çiçeklerle kutlandı

Font Boyutu

 08 MART 2014

BASIN BÜLTENİ

KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’NİN EŞİ HÜSNİYE ALTEPE, AK PARTİ BURSA İL KADIN KOLLARI BAŞKANI EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ VE BERABERİNDEKİ HEYET KADINLARA ÇİÇEK DAĞITARAK 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin eşi Hüsniye Altepe, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuz Gözgeç ve beraberindeki heyet Atatürk caddesi ve Kent Meydanı’nda kadınlara çiçek dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

“Huzur dolu bir dünya diliyorum”
Atatürk Caddesi ve Kent Meydanı’nda kadınlara çiçek verip onların bu gününü kutlayan Başkan Altepe’nin eşi Hüsniye Altepe, 8 Mart Kadınlar Günü’nün bütün kadınlar açısından sağlık, barış ve huzur dolu bir gelecek getirmesini temenni ettiğini ifade etti. 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bugüne özel kadınlara ücretsiz olan T1 tramvayına binerek burada kadınlara çiçek veren Altepe, yoğun bir ilgiyle karşılanarak, onlarla günün anısına fotoğraf çektirdi.
Ayrıca AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuz Gözgeç ise seçmenlerin yüzde 50’sinin kadınlardan oluştuğunu belirterek, onlara siyasette daha aktif bir şekilde rol almaları için çağrıda bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 08.03.2014 | Okunma sayısı:2571

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu