Haberler

İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması Sunay Akın’ı ağırladı

Font Boyutu

28 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM BULUŞMASI SUNAY AKIN’I AĞIRLADI
- BU YIL 3’ÜNCÜSÜ YAPILAN BİİB, ZENGİN İÇERİĞİYLE ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE (MERİNOS AKKM) DEVAM EDİYOR.

BURSA – Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve işverenlerle iş arayanları buluşturan ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB 2014), Yazar, Şair ve Koleksiyoncu Sunay Akın’ı konuk etti.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Bursa Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR Bursa) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle yapılan BİİB 2014, zengin içeriğiyle devam ediyor. Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin (Merinos AKKM) tüm salonlarının kullanıldığı programda, bir yandan Fuar Alanı’nda firma temsilcileriyle iş arayanlar buluşurken, bir yandan da konferans, seminer ve sertifikalı eğitimler sürüyor.
BİİB kapsamında Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda ise Yazar, Şair, Koleksiyoncu ve İstanbul Oyuncak Müzesi’nin kurucusu Sunay Akın, katılımcılarla bir araya geldi. Müzecilik hakkında bilgi veren ve çalışmalarını anlatan Sunay Akın, anlattığı hikayelerle de dinleyenlerin kendisine hayran bıraktı. Tarihi olayları kendine has üslubuyla aktaran Sunay Akın, program sonunda dinleyenlerden alkış aldı.
29 Kasım 2014 Cumartesi günü de devam edecek olan BİİB 2014, saat 10.00-18.00 arasında gezilebilecek, ayrıca isteyenler seminerlere katılabilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 28.11.2014 | Okunma sayısı:1973

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir