Haberler

İnegöl’den Başkan Altepe’ye teşekkür

Font Boyutu

14 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

İnegöl’den Başkan Altepe’ye teşekkür
- Bursa’daki hizmetlerini ilçelere de ulaştıran Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilçelerdeki iş adamlarından ve sanayicilerden de destek görüyor.
- İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa’daki hizmetlerinden ve İnegöl’e katkılarından dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi verdi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’daki hizmetlerini kentin her köşesine ulaştırırken, ilçelerdeki iş adamlarından ve sanayicilerden de destek görüyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akyol ile yönetim kurulu üyeleri ile Acemler’deki Başkanlık makamında bir araya geldi.
İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akyol ile yönetim kurulu üyeleri, Bursa’daki hizmetlerinden ve İnegöl’e katkılarından dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi verdi. Akyol, Başkan Altepe’nin Bursa’daki çalışmalarının kendilerini gururlandırdığını ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin İnegöl’e de ulaşmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.
Başkan Altepe ise Bursa’yı sadece merkeziyle değil, tüm noktalarıyla ele aldıklarını ifade ederek, kentte halkın huzuru ve mutluluğu için hizmet ürettiklerini belirtti. Başkan Altepe, İnegöl’ün mobilya merkezi olduğunu kaydederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa’nın her sıkıntısıyla ilgilenmeye gayret ediyoruz. Hedefimiz her alanda şehrin tüm fırsatlarının sağlanması ve Bursa’nın yararına çalışmalar yapılmasıdır” dedi.
Hizmetlerini merkezle sınırlı tutmadıklarını söyleyen Başkan Altepe, Büyükşehir yasasının ardından tüm ilçelerde yapılan çalışmaların daha da artacağına dikkati çekti. Altepe, konuklarına Bursa bıçağı hediye etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.11.2013 | Okunma sayısı:2440

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu