Haberler

İMECE’DEN ÖZEL SERGİ

Font Boyutu

 26 EKİM 2010

BASIN BÜLTENİ

İMECE’DEN ÖZEL SERGİ
- BURSA KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN BURSA FOTOĞRAF İMECE TOPLULUĞU, EN ÖZEL ESERLERİNİ ‘19. BURSA FOTOĞRAF GÜNLERİ’ KAPSAMINDA BEĞENİYE SUNDU.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BUFSAD tarafından gerçekleştirilen ‘19. Bursa Fotoğraf Günleri’, Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu’nun en güzel fotoğraflarını sanatseverlerle buluşturdu.

‘19. Bursa Fotoğraf Günleri’, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ndeki (Merinos AKKM) sanat galerilerini de renklendirdi. Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu, fotoğraf günlerinde en güzel fotoğraflarını sanatseverlerin beğenisine sundu. Zeki Özaydın, Ahmet Turan, Arda Uygur, Aydın Bayad, Ayşe Makar, Aytaç Ataş, Ayten Dadaşzade, Batuhan Kumru, Ceyhun İrgil, Didem Erim, Emin Coşkun, Erol Sesi, Halil Dilsiz, Hatice Beytekin, Hilmi Kesen, Hüseyin Ceylan, İlker Bülbül, İsmail Özşen, Koray Türkay, Leman Sevim, Lemiye Orakçı, Levent Koban, Maksude Türkay, Meral Kuru, Meral Tosun, Mihriban Akyol, Mustafa İpek, Nurcan Meşhurtürk, Nurkan Kahraman, Oya Özgüler, Önder Öcal, Ramazan Korucu, Sait Tosun, Serap Yavuz, Serhan Seçen, Suha Tığlı, Tuba Erbaş, Tuba Karamuklu, Uğur Cavaç, Yasemin Doyran, Yedinci Oda ve Zeynep Başkurt’un fotoğrafları Merinos AKKM’de sergilendi.
Sanatseverlerden de büyük ilgi gören sergi ile ilgili konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, Bursa Kent Konseyi olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.10.2010 | Okunma sayısı:6688

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir