Haberler

İMECE ÇINAR LİSESİ’NDE

Font Boyutu


22 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

İMECE ÇINAR LİSESİ’NDE
- BURSA KENT KONSEYİ FOTOĞRAF İMECE TOPLULUĞU ÇALIŞMA GRUBU’NUN FOTOĞRAF SERGİSİ, ÇINAR LİSESİ’NDE İZLENİME SUNULDU.
- ÖĞRENCİLER, SERGİDEKİ ESERLERİ İLGİYLE İZLEDİ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu´nun ‘Griye Veda Renklere Merhaba’ projesinin 11. etap sergisi, Çınar Lisesi’nin duvarlarını renklendirdi.

Bursa Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu üyeleri, gençlerin fotoğraf sanatına daha fazla ilgi göstermesini sağlamak amacıyla en özel fotoğraflarından oluşan sergiyi okullara da taşıyor. Öğrencilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği sergide; Ahmet Turan, Alev Emekli, Arda Uygur, Ceyhun İrgil, Coşkun Özcan, Çetin İğrek, Deniz Köse, Ertuğrul Alkan, Galip Çetiner, Gülistan Erdoğan, Gülşah Talay, Habibe Yıldız, Halil Dilsiz, Hüseyin Ceylan, İbrahim Peynirci, İlknur Akıncı, İzver Dönder, Koray Türkay, Lemiye Orakçı, Meral Kuru, Meral Tosun, Mihriban Akyol, Müberra Yenidünya, Murat Korkmaz, Murat Yücel, Mustafa İpek, Nayil Kabak, Nilay Şahinkanat, Nurkan Kahraman, Özge Kahraman, Özlem Kaplan, Önder Öcal, Sadık Kutlu, Sait Tosun, Selim Çoruh, Serap Yavuz, Sevim Güler, Sinem Öztürk, Tuba Karamuklu, Uğur Cavac, Yedinci Oda, Zeynep Başkurt, Zeynep Diniz ve Zeki Özaydın’ın fotoğrafları yer alıyor.
Fotoğraf tutkunları, yaşama dair en güzel detayları paylaştıkları ‘Griye Veda Renklere Merhaba’ projesi ile öğrencilere ve eğitimcilere ulaşmanın mutluluğunu da yaşıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 22.11.2010 | Okunma sayısı:6223

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir