Haberler

İletişimciler bilim turunda

Font Boyutu

11 MART 2014

BASIN BÜLTENİ

İletişimciler bilim turunda
- Bilime Dokunan İletişimciler
- Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) üyeleri, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’ni (BTM) gezdi.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), bu hafta da iletişimcileri ağırladı.

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, bilim tutkunu vatandaşları ağırlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin bilime ve eğitime verdiği önemi en iyi yansıtan vizyon projelerinden biri olan BTM, ‘Dokunmamak Yasak’ sloganıyla bilimin eğlenceli ve uygulamalı yönünü gözler önüne seriyor. Çok kısa zaman içinde büyük kitleler tarafından ziyaret edilen merkezin önemli misafirleri arasında Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) Başkanı ve yöneticileri de vardı. Aileleri ile birlikte BTM’yi ziyaret eden iletişim sektörünün yöneticileri, düzenek alanları, atölye çalışmaları ve 5 boyutlu simülasyon filmlerini de içeren bir turla 5 saatlik zaman dilimini çocuklarıyla birlikte eğlenerek ve öğrenerek geçirdi.
BTM Genel Koordinatörü Rıfat Bakan ile de bir araya gelen BHİD üyeleri, şirketleri ve BTM arasındaki organik bağ kurmak istediklerine değindi. İletişimciler, şirket çalışanları ve çocukları için motivasyon etkinliklerini BTM ev sahipliğinde düzenlemenin yararlı olacağını belirtti. Geziye oğluyla birlikte katılan BHİD Başkanı Serdar Ömeroğulları, “BTM’de adeta çocukluğumuza döndük. Bizim çocukluğumuzda böyle mekanlar yoktu. Aileler için keyifli ve önemli bir merkez, BTM. Bir kez daha gelebilmek için şimdiden gün sayıyoruz” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 11.03.2014 | Okunma sayısı:1537

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir