Haberler

Huzurevi sakinlerinin ‘Yaşlılar Haftası’ ziyareti

Font Boyutu

17 MART 2014

BASIN BÜLTENİ

Huzurevi sakinlerinin ‘Yaşlılar Haftası’ ziyareti
- Huzurevi sakinleri ‘Yaşlılar Haftası’ nedeniyle kentin yerel yöneticilerine ziyaretler gerçekleştirdi.
- Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden huzurevi sakinleri Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ ile görüştü.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Huzurevi sakinleri, ‘Yaşlılar Haftası’ nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Her yıl 18 – 24 Mart tarihleri arasında kutlanan ‘Yaşlılar Haftası’, bu yıl da birbirinden güzel etkinliklerle kutlanmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi Huzurevi ve Başbakanlık Huzurevi’nde yaşamını sürdüren yaşlılar, ‘Yaşlılar Haftası’ nedeniyle kentin yerel yöneticilerine ziyaretler gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden huzurevi sakinleri, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ ile bir araya gelerek keyifle sohbet etti. Heykel’deki Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette yaşlılarla sohbet eden Başkanvekili Karadağ, “Yaşlılarımız baştacımızdır. Bugünün gençleri, yarının yaşlıları olacaklarını unutmadan büyüklerine saygı ve sevgi göstermelidirler. Tüm yaşlılarımızın, güzel haftasını tebrik ediyorum” dedi. Yaşlılar da huzurevinde gördükleri ilgiden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Karadağ, ziyaretin sonunda konuklarına hediyeler verdi, tarihi bina meclis salonunu gezdirerek, mekanla ilgili bilgiler verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 17.03.2014 | Okunma sayısı:2460

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu