Haberler

Huzurevi sakinlerinin Umre heyecanı

Font Boyutu

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerinden 5. heyet, Umre ziyareti için kutsal topraklara gitmeden önce Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Umre yolcusu olan Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet etti ve hayırlı yolculuklar diledi. Huzurevi sakinlerinden Bursa için dua da isteyen Başkan Aktaş, ilk kez Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Umre programları kapsamında bugüne kadar elliye yakın Huzurevi sakininin kutsal toprakları ziyaret ettiğini, beşinci heyetin de 1 Mart Perşembe günü (Yarın) Bursa’dan hareket ederek 11 günlük Umre ziyaretini gerçekleştireceğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren Mehmet Çimen de mukaddes topraklara yapacakları gezide, Türkiye, Türk ordusu ve şehitler için dua edeceklerini belirtti. Huzurevi sakinleri, ziyaretin sonunda, kendilerine her konuda destek veren Başkan Aktaş’a hobi atölyesinde ürettikleri ahşap ürünlerden hediye etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 27.02.2018 | Okunma sayısı:1722

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir