Haberler

“HİZMETTE AYRIM YOK”

Font Boyutu

10 Mayıs 2010

BASIN BÜLTENİ

“HİZMETTE AYRIM YOK”
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, MUDANYA’YA BAĞLI KÖYLERİ ZİYARETİNDE, HİZMETTE KÖYLÜ KENTLİ AYRIMI YAPMADIKLARINI SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kentin her köşesine eşit hizmet götürme amacında olduklarını söyledi.

Başkan Altepe, Mudanya’ya bağlı Mürsel ve Işıklı Köyü ile Ülkü Mahallesi’ni ziyaret ederek, çeşitli etkinliklere katıldı. Başkan Altepe, Mürsel Köyü’nde Bursa Milletvekilleri Hayrettin Çakmak, Necati Özensoy ve AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar’ın da katıldığı Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde vatandaşlarla sohbet etti. Sorunları yerinde görmek için bu tür ziyaretlere büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Altepe, “Köylerde yaşayan vatandaşlarımızla kent merkezinde yaşayanlar arasında bizim için hiçbir fark yok. Bu nedenle de her iki tarafa da eşit oranda hizmet götürmeye özen gösteriyoruz. Halkımızın yaşadığı bölgelerde tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilecek donatı alanları oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.
Mürsel Köyü Muhtarı Hüseyin Çakır, Işıklı Köyü Muhtarı Yusuf Ünal ve Ülkü Mahallesi Muhtarı Mustafa Köse, ziyaretinden dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür ettiler.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 10.05.2010 | Okunma sayısı:6678

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir