Haberler

Her ilçeye özel makine parkı

 26 HAZİRAN 2015

BASIN BÜLTENİ

HER İLÇEYE ÖZEL MAKİNE PARKI
- HİZMET AĞININ TÜM İLİ KAPSAMASIYLA BİRLİKTE TÜM İLÇELERE ZAMANINDA HİZMET ULAŞTIRILMASI HEDEFİYLE MAKİNE PARKINI HER GEÇEN GÜN GENİŞLETEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 4 GREYDER VE 2 SİLİNDİRİ DAHA HİZMET FİLOSUNA EKLEDİ.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, ARTIK BİR İLÇEDEKİ İŞ MAKİNESİNİN İHTİYAÇ ÜZERİNE BAŞKA BİR İLÇEYE TAŞINMASI DÖNEMİNİN BİTTİĞİNİ BELİRTEREK, GÜÇLENEN MAKİNE PARKI İLE VERİMLİ VE ETKİN BİR ÇALIŞMA DÖNEMİNİN BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ.

BURSA - Hizmet ağının tüm ili kapsamasıyla birlikte tüm ilçelere zamanında hizmet ulaştırılması hedefiyle makine parkını her geçen gün genişleten Büyükşehir Belediyesi, 4 greyder ve 2 silindiri daha hizmet filosuna ekledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, artık bir ilçedeki iş makinesinin ihtiyaç üzerine başka bir ilçeye taşınması döneminin bittiğini belirterek, güçlenen makine parkı ile verimli ve etkin bir çalışma döneminin başladığını söyledi.

Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçirirken, hizmet ağına yeni eklenen tüm ilçelerde de alt yapı başta olmak üzere her alanda önemli yatırımları başlatan Büyükşehir Belediyesi, hizmette aksamanın yaşanmaması için tüm ilçelerdeki şantiyeleri yeni ekipman ve iş makineleri ile donatıyor. İlçelere has oluşturulan makine parkurları ile iş makinelerinin bir ilçeden baka ilçeye taşınmasının önüne geçilirken, böylelikle çalışmaların daha kısa zamanda sonlandırılması amaçlanıyor.

Bu amaç doğrultusunda yeni alınan iş makineleriyle hizmet filosunu her geçen gün güçlendiren Büyükşehir Belediyesi 4 greyder ve 2 silindiri daha filoya kazandırdı. Sınırların genişlemesiyle birlikte hizmette herhangi bir aksamaya yaşanmaması için güçlü makine parkının daha da önem kazandığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “BUSKİ ve Büyükşehir Belediyesi olarak ekip ekipman ve araçlarımızı günden güne güçlendiriyoruz. Özellikle yerinde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi, yaklaşık 150 - 200 kilometre mesafelerde bulunan bir ilçeden diğerine araçların nakledilmesi dönemi bitti. İnegöl’ün şantiyesi farklı Mustafakemalpaşa’nın farklı. Her araç kendi bölgesinde çalışıyor. Tüm bölgelerimizin ekip ve ekipmanları farklı. Böylece Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü ve donanımlı şantiyeleri oluşturuluyor, hizmet tüm alanlara yayılıyor” dedi.
Büyükşehir hizmet filosuna dahil olan 6 aracın yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olduğunu dile getiren Başkan Altepe, yeri araçlarla tüm bölgelerde hizmet taleplerinin daha kısa zamanda karşılanacağını da sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.06.2015 | Okunma sayısı:3216

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir