Haberler

HAVUZLUPARK SEZONU AÇTI

Font Boyutu

16 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

HAVUZLUPARK SEZONU AÇTI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HALKIN HİZMETİNE SUNULAN HAVUZLUPARK SOSYAL TESİSLERİ, MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi, Çekirge’de hizmet veren Havuzlupark ile yaz mevsimini Bursa’da geçiren vatandaşlara kent merkezinde eğlenceli bir tatil imkanı sunuyor.

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından işletilen Havuzlupark Sosyal Tesisi, Büyükşehir Belediyesi’nin titiz çalışmalarıyla yenilenerek yaz sezonuna başladı.
Büyükşehir Belediyesi tarafından üzeri kapatılan ve 12 ay boyunca Bursalılara havuz keyfi yaşatacak olan Havuzlupark’ta oluşturulan restoran, kafe ve kır düğünü alanı ile de vatandaşlara nezih bir mekânda özel günlerini yaşama imkânı sağlanıyor. Güler yüzlü hizmeti ekonomik koşullarda sunan ve en güzel hayalleri gerçeğe dönüştüren organizasyonlar için modernize edilen Havuzlupark, Bursalıları bekliyor.
Çalışmalarla ilgili bilgi veren BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı, tüm vatandaşları Havuzlupark Sosyal Tesisleri’ne davet ederken, kârı değil Bursalıların memnuniyetine odaklı hizmet sunmayı amaçladıklarını söyledi. Çaltılı, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu da sözlerine ekleyerek, mekanın çatısını da zamanla yükselterek daha iyi hizmet vermeyi planladıklarını ifade etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 16.06.2011 | Okunma sayısı:21793

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir