Haberler

HAVUZLUPARK SEZONU AÇTI

Font Boyutu

5 HAZİRAN 2010

BASIN BÜLTENİ

HAVUZLUPARK SEZONU AÇTI
- SICAK YAZ GÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ HAVUZLUPARK TESİSLERİ, 2010 YAZ SEZONU FAALİYETLERİNE BAŞLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, Çekirge’de faaliyet gösteren Havuzlupark Tesisleri, havaların ısınmasıyla birlikte yaz sezonuna merhaba dedi.

Bursalılar’a şehir merkezinde güzel bir tatil imkanı sunan Havuzlupark, bu yıl da vatandaşlara serin bir yaz yaşatmayı amaçlıyor. Her yıl olduğu gibi bu sene de ortalama 50 bin kişinin yararlanması beklenen Havuzlupark, sahip olduğu europool havuz otomasyon sistemi ve hijyenik havuzu ile yaz aylarında Bursalılar’ın vazgeçilmez adreslerinden olacak.

Yetişkinlere yüzme kursu
Her geçen gün daha modern koşullarda hizmet veren Havuzlupark’ta bu yaz da Salı ve Pazar günleri ‘aile günleri’ olarak belirlendi. Haftanın iki günü vatandaşların çocuklarıyla birlikte vakit geçirerek havuzun tadını doyasıya çıkaracağı Havuzlupark’ta, sağlıklı yaşam ve spor merkezi hizmetleri kapsamında yetişkinlere yüzme kursu verilecek. 10’ar günlük dönemlerden oluşan yüzme kurslarının ilk dönemi 15 Haziran Salı günü başlayacak. Salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri gerçekleştirilecek hafta içi yüzme kursları, 15 – 25 Haziran, 29 Haziran – 9 Temmuz, 13 – 23 Temmuz, 27 Temmuz – 6 Ağustos ve 10 – 20 Ağustos tarihlerinde 5 dönemde, haftasonu kursları ise 19 Haziran – 11 Temmuz ve 17 Temmuz – 8 Ağustos tarihlerinde 2 dönem olarak gerçekleştirilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 05.06.2010 | Okunma sayısı:41267

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir