Haberler

GÜRSU, GÖKHAN ÖZEN’E HAYRAN

Font Boyutu

27 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

GÜRSU, GÖKHAN ÖZEN’E HAYRAN
- ‘BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ’ KAPSAMINDA GÜRSU’DA KONSER VEREN ÜNLÜ ŞARKICI GÖKHAN ÖZEN, HAYRANLARININ TEZAHÜRATLARIYLA KARŞILANDI.
- ÖZEN, GÖRDÜĞÜ İLGİ KARŞISINDA “ÇOK ŞANSLIYIM. BU GÜZELLİĞİ BANA YAŞATTIĞINIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM” DEDİ.

BURSA – ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’ kapsamında Gürsu’da konser veren ünlü şarkıcı Gökhan Özen, eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarına müzik ziyafeti çekti.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen Beyaz Koza Yaz Konserleri’nde ünlü sanatçı Gökhan Özen, Gürsu’da muhteşem bir konser verdi. Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirilen konserde, sanatçıyı dinleyen müzikseverler, Özen’in şarkılarına coşkuyla eşlik etti.
Türk Pop Müziği’nin başarılı ismi Gökhan Özen, renkli görüntülerin yaşandığı konserde kendisine tezahüratlarla sevgi gösterisinde bulunan hayranlarına övgüler yağdırdı. Gürsu’da gördüğü ilgiden dolayı çok heyecanlanan Özen, sanatçıların çok şanslı olduğunu ifade ederek, “Allah eksik etmesin demeliyim. Bursa’da olduğum için çok mutluyum. Bursa’da konser vermeyi çok seviyorum. Yıllardır hep aynı sevgi, güzel bakışlar ve güzel alkışlarınızı benden esirgemediniz. Biz çok şanslıyız. Hayatımda bu güzelliği sizlerle yaşamak kadar mutluluk duymadım” diyerek sevenlerine teşekkür etti.
Yaklaşık 1,5 saat boyunca sahneden inmeden şarkılarını Gürsulularla birlikte seslendiren Özen, Bursa’ya özel hazırladığı repertuarıyla sevenlerine eğlenceli anlar yaşattı. Gürsulu hayranları, konser boyunca bir an olsun yerinde durmayan Özen’i alkışlarıyla ödüllendirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 27.07.2011 | Okunma sayısı:11725

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu