Haberler

Gürsel Dönmez ile Naat-ı Şerif ve ney dinletisi

Font Boyutu

20 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

GÜRSEL DÖNMEZ İLE NAAT-I ŞERİF VE NEY DİNLETİSİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR AŞ ORGANİZASYONUYLA YAPILAN “GÜRSEL DÖNMEZ İLE NAAT-I ŞERİF VE NEY DİNLETİSİ” PROGRAMI, DİNLEYENLERE DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen naat-ı şerif ve ney dinletisi programında, Başbakan Başdanışmanı Dr. Gürsel Dönmez dinleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ organizasyonuyla yapılan “Gürsel Dönmez ile Naat-ı Şerif ve ney dinletisi” programı, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu’nda düzenlendi. Bursalı sanatseverlerin ilgi gösterdiği gecede, Başbakan Baş Danışmanı Dr. Gürsel Dönmez okuduğu naat-ı şerif ile dinleyenleri asrı saadete götürdü. Peygamber Efendimizi ve etrafındaki mübarek insanları kendi şiirsel üslubuyla anlatan Dönmez, dinleyenlere duygusal anlar yaşattı. Neyzen M. Zinnur Kanık’ın da eşlik ettiği gecenin sonunda, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Şükrü Köse ve Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Bakan tarafından Gürsel Dönmez’e çiçek takdim edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 20.04.2016 | Okunma sayısı:1688

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir