Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

Gran Fondo Marmara heyecanı başlıyor

 14 EYLÜL 2017

BASIN BÜLTENİ

GRAN FONDO MARMARA HEYECANI BAŞLIYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KATKILARI VE ÇEŞİTLİ FİRMALARIN SPONSORLUK DESTEKLERİYLE BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENEN AMATÖR UZUN YOL BİSİKLET YARIŞI GRAN FONDO MARMARA BİSİKLET ORGANİZASYONU İÇİN İSTANBUL´DA TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ve çeşitli firmaların sponsorluk destekleriyle bu yıl ikincisi düzenlenen Amatör Uzun Yol Bisiklet Yarışı Gran Fondo Marmara Bisiklet Organizasyonu için İstanbul´da tanıtım toplantısı düzenlendi. 25 ülkeden 2 bin sporcunun pedal çevireceği bisikleti turu, 24 Eylül’de gerçekleşecek.

Gran Fondo Marmara Koordinatörü Ömer Kafkas organizasyonla ilgili bilgiler verdi. 24 Eylül´de yapılacak bisiklet turunun uzun mesafe olarak İstanbul´daki Viaport Asia Outlet Shopping´ten saat 09.00´da başlayacağını belirten Kafkas, yarışın Bursa´daki Endülüs Park AVM´de son bulacağını söyledi. Kafkas, kısa parkurun ise Orhangazi Kent Meydanı’ndan 11.00´da başlayarak yine Endülüs Park AVM´de sona ereceğini açıkladı. Ömer Kafkas, “Uluslararası bazda çok önemli bir organizasyona hazırlanıyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen bu etkinliğe dünyaca ünlü pek çok değerli marka sponsorluk sağladı. Bütün sporseverleri ve vatandaşları etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

“Spora tam destek”
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Salih Başhan ise Büyükşehir Belediyesi’nin spora her zaman tam destek verdiğini hatırlattı. Organizasyon yapılırken trafik akışının aksamayacağını belirten Başhan, yol güvenliği için de gerekli tedbirlerin alınacağını kaydetti. Uzun ve kısa parkurlarda ambulansların da bekleyeceğini kaydeden Başhan, “Biz sporla yatan, sporla kalkan bir şehiriz. Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe spor söz konusu olduğunda tüm olanakları seferber ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla çocuklarımızı spora teşvik ediyoruz. Osmanlı’nın ilk başkenti Bursa’da sona erecek bu etkinliğimizin değeri çok büyük. Bu organizasyon ile beraber Bursa spor anlamında gündemde kalmaya devam edecek" diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


24547_bisiklet_201709141137.doc
Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 14 Eylül 2017 Saat 11:36

Okunma Sayısı: 582

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları