Haberler

GÖĞEBAKAN GENÇLERİ COŞTURDU

Font Boyutu


23 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

GÖĞEBAKAN GENÇLERİ COŞTURDU
- ‘19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI’ SEBEBİYLE BURSA’DA KONSER VEREN ÜNLÜ SANATÇI MURAT GÖĞEBAKAN, SEVİLEN ŞARKILARINI GENÇLERİN COŞKULU KOROSU EŞLİĞİNDE SESLENDİRDİ.

BURSA – ‘19 Mayıs Gençlik Haftası’ nedeniyle gerçekleştirilen muhteşem konserde, sahneye çıkan ünlü sanatçı Murat Göğebakan, şarkılarını Bursalı gençler için söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘19 Mayıs Gençlik Haftası’ etkinlikleri, muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Vatandaşların ücretsiz olarak izlediği ‘Gençlik Konseri’, ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ı Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda ağırladı. Göğebakan, ‘Ay Yüzlüm’, ‘Ayrılmam’, ‘Duy Beni’, ‘Dön Bana’, ‘Gönül’ ve ‘Öyle ki Hasretimsin’ gibi sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.
Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürü Hüseyin Toprak, keyifli konserin sonunda Göğebakan’ı plaket ve çiçek vererek tebrik etti. Usta sanatçı, Bursa’da gençlerle bir araya gelmenin heyecanını ve sevincini yaşadığını söyledi. Konseri izleyen vatandaşlar da renkli programdan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 21.05.2011 | Okunma sayısı:6436

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu