Haberler

Giresunlulara Başkan Altepe morali

Font Boyutu

24 ŞUBAT 2014

BASIN BÜLTENİ

Giresunlulara Başkan Altepe morali
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Giresunlular Federasyonu’nun kuruluş kutlamasına katılarak, Bursa’da yaşayan Giresunlu vatandaşlara moral verdi.
- Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’daki tüm vatandaşların yanında olduğunu belirterek, “Hem Bursa’ya hem de Karadeniz’e sahip çıkacağız” dedi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Giresunlular Federasyonu’nun kuruluş kutlamasında Bursa’da yaşayan Giresunlu vatandaşlara moral verdi.

Giresunlular Federasyonu tarafından düzenlenen Giresunlular Federasyonu Kuruluş Kutlaması, Bursa’da yaşayan Giresunluları Atatürk Spor Salonu’nda bir araya getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, geceye katılarak Giresunlulara moral verdi. Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa’daki herkese ve kentin her köşesine hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını belirterek, “Karadeniz’in insanı, güzel, bütünleştirici, kucaklayıcı, fedakar ve vatanseverdir. Bursa’da her zaman Giresunlu hemşehrilerimizin sorunlarına, sıkıntılarına sahip çıkıyoruz, bundan sonra da her konuda desteğe hazırız” diye konuştu.
Bursa’da Büyükşehir Belediyesi’nin önemli adımlar attığına değinen Başkan Altepe, “Bursa, her alanda öncü ve önder bir kent. Bizler de Büyükşehir Belediyesi olarak hem Bursa’ya hem Karadeniz’e sahip çıkacağız. En güzel günleri birlikte yaşayacağız” dedi.
Başkan Altepe, programa renk katan Giresun’un usta sanatçılarından Hüseyin Bıçak’a da plaket verdi. Giresunlular Federasyonu Başkanı Üzeyir Aktaş ise Bursa’da yaşayan Giresunluların Bursa’nın bilincinde olduğunu belirterek, “Kalplerimiz hem Bursa hem de Giresun için atıyor. Çalışmalarımızla Bursa’ya katma değer oluşturmaya devam edeceğiz” diyerek Başkan Altepe’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Programda yöresel sanatçıların şarkıları eşliğinde Giresunlular bol bol horon tepti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 24.02.2014 | Okunma sayısı:2985

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu