Haberler

GENÇLERİN KAMPI 10 YAŞINDA

Font Boyutu

 17 HAZİRAN 2010

BASIN BÜLTENİ

GENÇLERİN KAMPI 10 YAŞINDA
‘KENT GÖNÜLLÜLERİ GENÇLİK KAMPI’ ATİYE KONSERİYLE BAŞLIYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘KENT GÖNÜLLÜLERİ GENÇLİK KAMPI’, 10. YAŞINI COŞKUYLA KUTLUYOR.
- GENÇLERE YAZ TATİLİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENME VE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME ŞANSI VEREN KAMPIN AÇILIŞINDA, TÜRK POP MÜZİĞİ’NİN SEVİLEN YÜZÜ ATİYE KONSER VERECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden olan Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı, 10. yılında görkemli bir açılışa sahne olacak.

Bu yıl 10.’su düzenlenen ve yaz boyunca 4 dönemde 2 bin öğrenciyi ağırlayacak olan Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı’nın ateşi, coşkuyla yakılacak. Büyükşehir Belediye Bandosu’nun popüler şarkılardan oluşan konseriyle renklenecek programa, Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Atiye, en güzel şarkılarıyla damgasını vuracak.

Büyükşehir gençlere yatırım yapıyor
Bursa’da geleneksel hale gelen Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı’nın yeni sezona sürprizlerle başladığını söyleyen Kamp Genel Koordinatörü ve BURFAŞ Genel Müdürü Zeynel Abidin Turan, yaşları 13 ile 15 yaş arasında değişen gençlere yönelik ücretsiz olarak düzenlenen kampın Büyükşehir Belediyesi’nin önemli bir projesi olduğunu vurguladı. Turan, Büyükşehir Belediyesi’nin tatile gidemeyen gençler için gerçekleştirdiği kamp ile gençliğe ciddi bir yatırım yaptığını ifade ederek, Bursalı gençleri, eğlenceli ve eğitici kamptan yararlanmaya davet etti.
Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı’nın açılışı, 21 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’da Ürünlü’deki kamp alanında yapılacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 17.06.2010 | Okunma sayısı:8866

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir