Haberler

GENÇLERE PROJE YAZMA EĞİTİMİ

Font Boyutu

24 EKİM 2010

BASIN BÜLTENİ

GENÇLERE PROJE YAZMA EĞİTİMİ
- BURSA KENT KONSEYİ SİVİL TOPLUM GELİŞTİRME OFİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN GENÇLERE YÖNELİK PROJE YAZMA EĞİTİMİ, BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Sivil Toplum Geliştirme Ofisi, Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve gençlik sivil toplum kuruluşları üyelerine yönelik proje yazma eğitimi düzenledi.

Proje Geliştirme alanında gençlerin kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla iki gün süren proje yazma eğitimi gençlerden büyük ilgi gördü. Eğitime 30 genç katılarak proje fikrini oluşturma, geliştirme ve yazma noktalarında uygulamaya dayalı eğitim aldılar.
Oyunlar, simülasyonlar ve örnek uygulamalar üzerinden işlenen konular, eğlenceli bir ortamda gençlere sunuldu. Eğitim süresince kendi fikirleri üzerinde proje hazırlayan gençler, proje hazırlama ve başvurmayı yaşayarak öğrendiler.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sivil toplum kuruluşlarına yönelik kişisel gelişim çalışmalarına çok önem verdiklerini belirtti. Pala, bu tür uygulamalara Bursa Kent Konseyi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından her türlü katkıyı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 24.10.2010 | Okunma sayısı:6586

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir