Haberler

GENÇLER YETENEKLERİNİ KONUŞTURUYOR

Font Boyutu

27 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

GENÇLER YETENEKLERİNİ KONUŞTURUYOR
-BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN EĞİTİM VADİSİ SALONLARINDA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINDA GENÇLER YETENEKLERİNİ SERGİLİYOR.
-İKİ GÜN SÜRECEK OLAN TURNUVADA 8 – 18 YAŞ KATEGORİSİNDE TOPLAM 300 SATRANÇ USTASI BAŞARI İÇİN KIYASIYA MÜCADELE EDİYOR.

BURSA –
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Bursa´nın spordaki başarısına yön verecek sporcuları gün yüzüne çıkarmak amacıyla gençlere yönelik satranç turnuvası düzenledi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından “Düşünen nesil, gelişen Bursa” sloganı ile düzenlenen satranç turnuvası, Eğitim Vadisi salonlarında başladı. Bursa’da genç yeteneklerin önünü açmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyespor Kulübü, bu hedefle düzenlenen turnuvalara bu sayede bir yenisini daha ekledi. Turnuva, 8-18 yaş kategorisinde toplam 300 sporcuyu iki gün boyunca bir araya getiriyor. Bugün başlayan turnuva, satranç tutkunlarının heyecanlı karşılaşmalarına sahne oluyor. 28 Kasım Pazar günü (YARIN) saat 16.00´a kadar devam edecek olan turnuvada dereceye giren sporcular, 28 Kasım Pazar günü (YARIN) saat 17.00´da yapılacak ödül töreninde madalyalarına kavuşacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.11.2010 | Okunma sayısı:5329

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu