Haberler

Genç yeteneklerden muhteşem konser

Font Boyutu

12 MAYIS 2016

BASIN BÜLTENİ

Genç yeteneklerden muhteşem konser
- Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü öğrencileri, muhteşem bir konserle dinleyicilerini tadına doyulmaz bir müzik yolculuğuna çıkardı.

BURSA –Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü öğrencileri, yılsonu konserinde dinleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu’nda gerçekleştirilen muhteşem konserde genç sanatçılar yeteneklerini sergiledi. Öğrencilerin büyük başarısı, izleyenleri adeta büyüledi.
Usta sanatçı Bahar Güldüren ile Salih Taşkın’ın şefliğinde en güzel şarkıları seslendiren koronun küçük sanatçıları, en sevilen şarkılarla keyifli anlara imza attı. Eğlenceli konser, öğrencilere sertifikalarının verildiği törenle sona erdi.
Öğrenci korosunda müzik eğitimi alan Suriyeli Yamen ve Raeef Kurdy kardeşler de sertifikalarını almanın sevincini yaşadı. Coşkulu konseri izleyen ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin selamını küçük sanatçılara ileten Muhsin Özlükurt ile Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürü Turgay Mercan, genç sanatçıları tebrik ederek, müzik yaşamlarında başarılar diledi. Keyifli konseri, öğrencilerin aileleri ve yakınları da ilgiyle izledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 12.05.2016 | Okunma sayısı:1474

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir