Haberler

GENÇ KUAFÖRLERDEN YAŞLILARA SAÇ BAKIMI

Font Boyutu

 Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde yaşamını sürdüren yaşlıları ziyaret eden Silivri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Mesleki Eğitim Merkezi eğitmenleri ve öğrencileri, yaşlıların saç bakımını yaptı.

Silivri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Mesleki Eğitim Merkezi kuaförlük bölümü 2. sınıf öğrencileri, okulda öğrendikleri bilgilerin ışığında huzurevi sakinlerinin saçlarını keserek, boya ve bakımlarını yaptı.
Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Müdürü Mehmet Şişman, Silivri’den gelen kuaför adaylarının yaşlılarla anlamlı bir gün geçirdiğini belirtti. Silivri İMKB Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Duran Fahri Aslan da Bursa’da gerçekleştirilen aktivitenin gençleri huzurevi sakinleriyle buluşturduğunu belirterek, kendilerini örnek bir ev sahipliği ile karşılayan Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti. Öğrencilerin teknik bilgilerini pratiğe dökebilmek adına farklı şehirlere geziler yapma fikrine Bursa’dan başladıklarını söyleyen Aslan, teknik gezilerinin Tekirdağ başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nin diğer illerine de yapılacağını kaydetti.

Tarih: 12.01.2010 | Okunma sayısı:5083

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir