Haberler

GEMLİK'TE EMRE ALTUĞ RÜZGARI

Font Boyutu

Büyükşehir Belediyesi’nin 7 merkez ilçede gerçekleştirdiği ‘Beyaz Koza Yaz Şenliği’nin yıldızlar geçidine ünlü sanatçı Emre Altuğ, konuk oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Gemlik Belediyesi işbirliği ile Gemlik İskele Meydanı’nda gerçekleştirilen konserde; sevenleriyle buluşan Emre Altuğ, coşkulu bir konsere imzasını attı. Hayranlarına müzik ziyafeti çeken genç popçu, konserinde ‘Neyleyim’, ‘Sıcak’, ‘Su Gibi’, ‘Aşk-ı Kıyamet’, Gidecek Yerim mi Var?’ gibi sevilen şarkılarının yanı sıra Onno Tunç anısına hazırlanan albümde seslendirdiği ‘Haydi Gel Benimle Ol’ şarkısını ve Nazan Öncel’in ‘Erkekler de Yanar’ adlı parçasını sevenlerinin korosu eşliğinde söyledi. Sahne performansıyla alkış toplayan Emre Altuğ, esprileriyle de Gemliklileri eğlendirdi.

Konseri 5 bin kişi izledi
Pozitif enerjisiyle keyifli bir konsere adını yazdıran Emre Altuğ, programın sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler’e teşekkür ederek, Gemlik’te konser vermenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Semih Pala, Altuğ’u çiçek vererek tebrik etti. Pala, “Beyaz Koza Yaz Şenliği ile Bursalıları sevdikleri sanatçılarla buluşturmanın heyecanını paylaşıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe ve Bursalılar adına bu muhteşem geceyi yaşatan Emre Altuğ’a şükranlarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler ise plaket ve çiçek verdiği ünlü popçunun yanı sıra konserin gerçekleştirilmesine yoğun emeği geçen Kültür A.Ş. Genel Müdürü Rıfat Bakan’a teşekkür ederek, vatandaşlardan Bakan için alkış istedi. Eğlenceli konseri, İskele Meydanı’nı hıncahınç dolduran yaklaşık 5 bin kişi izledi.

Tarih: 14.08.2009 | Okunma sayısı:6547

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir