BURSA ULUSLARARASI HEDİYELİK EŞYA TASARIM YARIŞMASI / BURSA INTERNATIONAL GIFT DESIGN COMPETITION

YARIŞMANIN KONUSU

Yarışmanın konusu, medeniyetler beşiği olmuş; tarih, kültür, sanat ve doğal güzelliklerle bezenmiş Bursa şehrinin kendine özgü yapısını hediyelik eşya sektöründe ön plana çıkarmak, Bursa’ya özgü ve kenti temsil edebilecek hediyelik eşyaların oluşturulmasına olanak tanımak ve Bursa’nın geçmişten gelen geleneksel kimliğini modern tasarımlarla buluşturup marka değerini artıracak hediyelik eşya tasarımlarının yapılmasıdır.

Detaylı bilgi için tıklayın

SUBJECT OF THE COMPETITION
The subject of the competition is to bring the uniqueness of Bursa, which has been the cradle of civilizations and adorned with history, culture, art and natural beauties, to the fore in the souvenir industry; to allow the creation of unique souvenirs that can represent Bursa; to bring together Bursa’s traditional values of the past with modern designs; and to support the emergence of souvenir designs that will increase awareness on Bursa.
 


Adı-Soyadı / Name and Surname

E-POSTA

TELEFON / PHONE

DOĞUM TARİHİ / DATE OF BIRTH

İŞİNİZ / PROFESSION

YARIŞMAYA KATILDIĞINIZ ÜLKE VE ŞEHİR / CITY AND COUNTRY:

RUMUZ / NICKNAME:
(5 haneli sayı ve 1 harften oluşmalıdır. Örneğin: “12345B”.) (5 haneli sayı ve 1 harften oluşmalıdır. “Örneğin, 12345B”.) (birden çok başvuruda bulunursanız, her bir başvuru için yeni bir başvuru formu doldurup farklı bir rumuz kullanmalısınız.) / • (M

KATEGORİ SEÇ / SELECT CATEGORY:
TASARIMINIZIN KONUSU VE TEKNİK BOYUTLARI HAKKINDA KISA BİLGİLENDİRME VERİNİZ / PROVIDE A BRIEF INFORMATION ABOUT THE SUBJECT AND TECHNICAL ASPECTS OF YOUR DESIGN:

DOSYA LİNK / FILE LINK
dosya paylaşım platformlarından aldığınız ( wetransfer - google drive) linki buraya ekleyiniz.