Haberler

Filenin genç sultanları göz dolduruyor

Font Boyutu

 26 EYLÜL 2014

BASIN BÜLTENİ

FİLENİN GENÇ SULTANLARI GÖZ DOLDURUYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ GENÇ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, SEZON HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA KARŞI KARŞIYA GELDİĞİ BURSASPOR’U SET VERMEDEN YENDİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genç Bayan Voleybol Takımı, sezon hazırlıkları kapsamında karşı karşıya geldiği Bursaspor’u set vermeden yendi.

Futbol dışındaki tüm branşlarda iddialı ekip kuran Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Genç Bayan Voleybol Takımı, Kasım ayında başlayacak Bursa Bölge maçlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Yoğun idman temposunun yanı sıra hazırlık maçlarına da ağırlık veren filenin genç sultanları Fethiye Spor Kompleksi Voleybol Salonu’nda Bursaspor Genç Bayan Takımı ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya hızlı başlayan Büyükşehir ekibi, ilk seti 25-13 gibi farklı bir skorla kazandı. İkinci sette Bursaspor’un da ağırlığını koyması ile oyuna denge gelirken, Büyükşehir ekibi seti 25-23 almayı başardı. Büyükşehirli filenin genç sultanları son seti de 25-15 gibi farklı bir skorla kazanıp, gelecek için umut verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.09.2014 | Okunma sayısı:1197

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir