Haberler

Evlilik öncesi rotanızı bu şenlikte çizin

Font Boyutu

 27 ŞUBAT 2014

BASIN BÜLTENİ

EVLİLİK ÖNCESİ ROTANIZI BU ŞENLİKTE ÇİZİN
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DESTEKLERİYLE DÜZENLENEN ‘EVLİLİK SHOW 2014’ ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, SÖYLEŞİ, MÜZİK DİNLETİLERİ, DEFİLE VE DANS ŞOVLARIYLA 4 GÜN BOYUNCA ŞENLİK HAVASINDA SÜRECEK ETKİNLİĞE EVLİLİK HAZIRLIĞINDA OLAN TÜM GENÇLERİ DAVET ETTİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘Evlilik Show 2014’ kapılarını ziyaretçilere açtı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, söyleşi, müzik dinletileri, defile ve dans şovlarıyla 4 gün boyunca şenlik havasında sürecek etkinliğe evlilik hazırlığında olan tüm gençleri davet etti.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi Fuar alanında Mustafa Sadıkoğlu Prodüksiyon tarafından düzenlenen ‘Evlilik Show Bursa 2014’ şenliği, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katıldığı törenle açıldı. Evliliğe adım atanlar ve evlilik hazırlıkları için yeni bir başlangıç noktası ve yönlendirici bir alışveriş platformu olma özelliklerini taşıyan şenlik kapsamında evlilikle ilgili tüm sektörler tek çatı altında toplanmış oldu. Program kapsamında gelinlik moda evleri, damatlık erkek giyim, abiye butikler, kuyumcu ve mücevherat, düğün ve davet organizatörleri, oteller ve balayı seçenekleri, ses, ışık ve prodüksiyon firmaları, müzik grupları, after party ve dans grupları, seyahat acenteleri, güzellik ve estetik merkezleri, kuaförler, bay ve bayan kişisel bakım ürünleri, düğün ve davet mekanları, nikah şekeri firmaları, çeyiz firmaları, fotoğraf stüdyoları, video ve havai fişek gösteri firmaları, pastaneler, catering firmaları, kına gecesi ve yöresel kıyafetler, ayakkabı, iç giyim, bebe giyim, mobilya firmaları, perde ve mefruşatçılar, aydınlatma ve avizeciler, beyaz eşya ve küçük ev aletleri firmaları, mutfak üniteleri, zücaciye firmaları, ev tekstili ve dekorasyon, konuk ve emlak, araba kiralama firmaları, bankalar, sigorta ve emeklilik ile aksesuar firmaları ürünlerini ve hizmetlerini Bursalıların beğenisine sunmaya başladı.

Bu tür organizasyonların artık Bursa’ya çok daha fazla geleceğinin altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, hemen hemen her organizasyonda ev sahipliğini Bursa’nın yapmasının istendiğini hatırlattı. 2 Mart Pazar günü sona erecek etkinliğin şenlik havasında geçeceğini dile getiren Başkan Altepe, manken Tuğba Özay etkinlik konuğu olarak bizlerle olacak. Yine İlhan Şeşen ve Kürşat Başar konseri, Ece Gürsel ve Şenol İpek’in katılacağı gelinlik ve damatlık defilesi ile müzik dinletileri, gelin saçı, make up ve dans şovlarla şenliği andıracak etkinliğe tüm Bursalıları bekliyoruz” diye konuştu.
Şenliğin açılış kurdelesini kesen Başkan Altepe, daha sonra tek tek stantları gezip, firma yetkilileri ile sohbet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.02.2014 | Okunma sayısı:5142

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu