Haberler

Engellilerden spora katkı teşekkürü

Font Boyutu

 21 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

ENGELLİLERDEN SPORA KATKI TEŞEKKÜRÜ
- YILDIRIM İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ VE BURSA İŞİTME ENGELLİLER İL TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİCİLERİ, SPORA KATKILARI NEDENİYLE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAŞKAN YARDIMCISI İLHAN SATIK’A TEŞEKKÜR ETTİ.

BURSA – Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Bursa İşitme Engelliler İl Temsilciliği yöneticileri, spora katkıları nedeniyle Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık’a teşekkür etti.

Eğitim kurumlarına spor salonları, amatör kulüplere saha ve mahallelere spor tesisleri kazandırmanın yanında futbol dışındaki tüm branşlara alt yapıdan sporcu yetiştiren Büyükşehir Belediyesi, toplumun tüm kesimlerinden takdir topluyor. Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Bursa İşitme Engelliler İl Temsilciliği, Büyükşehir Belediyespor Kulübü´nü ziyaret ederek, bu başarılı çalışmalar nedeniyle Kulüp Başkan Yardımcısı İlhan Satık’a teşekkür etti.

Yıldırım işitme Engeller Spor Kulübü Başkanı Münasip Dursun, Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini hiçbir zaman kendilerinden esirgemediğini belirterek, “Başkanımız Recep Altepe, gerek salon tahsisi gerekse malzeme desteği olarak ihtiyacımız ne varsa bizlerden desteklerini hiç esirgemediler. Spor ve sporcu dostu Başkanımız Recep Altepe ve bizimle yakından ilgilenen Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Dursun, ziyaretin sonunda Satık’a tüm engelli sporcular adına teşekkür plaketi verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.11.2014 | Okunma sayısı:1931

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir