Haberler

Engelliler Meclisi’nden mektup yarışması

Font Boyutu

06 OCAK 2015

BASIN BÜLTENİ

Engelliler Meclisi’nden mektup yarışması
- Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi, engelli bireylerin kendini mektup yolu ile ifade etmeleri için yarışma düzenliyor.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi, engelli bireylerin kendilerini özgürce ifade etmeleri için ‘Mektup Yarışması’ düzenliyor.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi, engelli bireylerin kendini konuşarak ifade edemeyen, düşüncelerini dile getiremeyen ya da konuşmaktan çekinen engelli bireyler için kendilerini mektup yolu ile ifade etmelerine fırsat vermek için ‘Mektup Yarışması’nın kayıtları başladı. Bursa ilinde ikamet eden engellilere ve engelli yakınlarına açık olan ‘Mektup Yarışması’nın son başvuru tarihi 15 Ocak.

21 Ocak’ta sonuçların açıklanacağı yarışmada, uygun görülen eserler kitap haline getirilecek. Birinciye tam altın, ikinciye yarım altın ve üçüncüye çeyrek altın verilecek. Jüride Faruk Anbarcıoğlu, Sebahattin Abi, Ayhan Zenbilci, Serpil Ünler, Uğur Ağır, Av. İlknur Kutucu, Şaziye Çelikler, Sebahattin Kılınç ve Neslişah Kuşku yer alıyor. Başvuruları www.bursakentkonseyi.org.tr adresinden yapabilirsiniz.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 06.01.2015 | Okunma sayısı:1791

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir