Haberler

‘ENGELİMİZ KENT OLMASIN’

Font Boyutu

8 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

‘ENGELİMİZ KENT OLMASIN’
- ENGELİMİZ KENT OLMASIN PROJESİ KAPSAMINDA ENGELLİ BİREYLERİN KENT YAŞAMINDA KARŞILAŞTIKLARI FİZİKSEL VE MİMARİ SORUNLAR İLE İLGİLİ FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENİYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Valiliği İl Özürlüler Kurulu, Engelliler Kültür Sanat Derneği’nin (ENSADER) ortağı olduğu ve Sosyal Politikalar Merkezi Derneği’nin (SOMER) koordinasyonunda yürütülen ‘Engelimiz Kent Olmasın’ projesi kapsamında engelli bireylerin kent yaşamında karşılaştıkları fiziksel ve mimari sorunlar ile ilgili fotoğraf yarışması düzenleniyor.

Son gün 17 Haziran
Avrupa Birliği Yerel Düzeyde Sivil Katılımın Güçlendirilmesi programınca desteklenen ‘Engelimiz Kent Olmasın’ projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan fotoğraf yarışmasında başvurular Mayıs ayı itibari ile başlamış olup, 17 Haziran 2011 tarihinde sona erecek.
Yarışma kapsamında çekilen fotoğrafların CD ortamında başvuru formunun çıktısı ile beraber son başvuru tarihine kadar Bursa Kent Konseyi Sivil toplum Geliştirme ve Projeler Ofisi’ne teslim edilmesi gerekiyor. Jüri değerlendirmesinin sonuçları ise 24 Haziran 2011 tarihinde açıklanacak. Yarışmada birinciye Netbook, ikinciye Dijital Çerçeve, üçüncüye ise Fotoğrafçılık Kitap Seti ödül olarak verilecek. Mansiyon ödülü olarakta kazananlara fotoğrafçılık eğitimi verilecek.Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere www.bursakentkonseyi.org.tr
adresinden ulaşılabilir.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 08.06.2011 | Okunma sayısı:5227

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir