SPOR ÖDÜL YÖNETMELİĞİ BİLGİ METNİ

SPOR ÖDÜL YÖNETMELİĞİ BİLGİ METNİ

SPOR ÖDÜL YÖNETMELİĞİ BİLGİ METNİ

Gerçekleşen yatırımlarla Sporun ve sporcunun her daim yanında olan Bursa Büyükşehir Belediyesi 2021 yılında derece alan sporcularımızı ödüllendiriyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığımız koordinasyonunda Spor Ödül yönetmeliği kapsamında 2021 yılı Aralık ayı içerisinde ödüllendirilmek üzere ödül gecesi düzenlenmesi planlanmaktadır. Branş ve kategorilere ayrılarak Olimpiyat, Paralimpik ve Deaflimpik Oyunlarında, Dünya Şampiyonasında, Avrupa Şampiyonasında, Akdeniz Oyunlarında, Üniversiad Oyunlarında, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından tanınan tüm organizasyonlar ve Balkan Şampiyonasında Ferdi sporcu esasına göre derece almış sporcu ve antrenörler ödüllendirilecektir. Ödül Başvuruları için 4-15 Kasım 2021 tarihleri arasında belirtmiş olduğumuz https://form.bbbgenclikkulubu.com/sporodulleri2021/ adresinden ön başvuru yapılacak olup istenilen evraklar Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Merinos AKKM Kuzey Ofisleri 1. Kat Osmangazi/BURSA adresine teslim edilecektir.

Aralık ayı ilk haftası düzenlenecek olan ödül gecesinde derece almış sporcu ve antrenörlere ödülleri takdim edilecektir. (Ödül gecesi tarih, saat ve yeri kasım ayı son haftası ‘’bbgenclikkulubu’’ sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır.)

Ayrıntılı Bilgi için : (bbbgenclikkulubu.com)

İrtibat: 0224 716 22 59

  • odul