Haberler

DUYGULANDIRAN ZİYARETLER

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Recep Demirhan, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Büyükşehir Belediyesi Huzurevi ile İtfaiye ve Zabıta teşkilatlarına bağlı nöbetçi birimleri ziyaret ederek, yaşlıların ve çalışanların bayramını kutladı.

 

Tarihi Belediye Binası’nda Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve teknokratlarla bayramlaşan Başkanvekili Demirhan, daha sonra Zabıta ve İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı nöbetçi ekipleri ziyaret etti. Başkanvekili Demirhan hem çalışan Büyükşehir Belediyesi personelini, hem de huzurevi sakinlerini ziyaretiyle duygulandırdı. Zabıta ve itfaiye çalışanlarıyla sohbet ederek, bayramlarını kutlayan Demirhan, “Ramazan Bayramı, hayırlı bir ayın ardından yaşadığımız güzel bir bayramdır. Bu önemli günde sizler de işinizin başındasınız, Bursa ve Bursalılar için görevinizi özveriyle yapıyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bayram süresince de 24 saat görev başında olduğunu hatırlatan Demirhan, Bursalıların rahat ve huzurlu bir şekilde bayram geçirmeleri amacıyla her türlü önlemin alındığını söyledi.

 

“Büyüklerimizin yanındayız”

Başkanvekili Recep Demirhan daha sonra Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret ederek, yaşlıların gönlünü aldı. Huzurevi sakinlerini tek tek ziyaret ederek, ellerini öpen Demirhan, “Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi temsilen, onun selam ve bayram tebriklerini iletmek için bugün sizlerle birlikteyiz. Sadece bayramlarda değil, her zaman kalbimiz, gözümüz burada.” diye konuştu. Demirhan’a bayram ziyaretlerinde Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Genel Sekreter Yardımcıları Bayram Vardar ve Mustafa Altın, BURKENT Genel Müdürü Cemil Tekin, Osmangazi Belediyesi Meclis üyeleri Muzaffer Karadeniz ve İsmail Hakkı Arslan da eşlik etti.

Tarih: 20.09.2009 | Okunma sayısı:5899

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir