Haberler

DSP VE SHP'DEN ALTEPE'YE DESTEK

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Hüseyin Kul ve Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) İl Başkanı Deniz İçer ile bir araya gelerek, Bursa’nın yönetiminde ortak akılla hareket edeceklerini söyledi.
Başkan Altepe, DSP ve SHP başkan ve yönetim kurulu üyelerini, tarihi belediye binasındaki makamında ağırladı. Başkan Altepe’ye görevinde başarılar dileyen partililer, Altepe’nin Bursa için yeni bir isim olmadığını, eski dönemde hayata geçirilen başarılı çalışmaların gelecek beş yıla da artarak yansıyacağına inandıklarını belirttiler.

SHP ve DSP Büyükşehir’in yanında
SHP İl Başkanı Deniz İçer, “SHP İl teşkilatı olarak görevimize yeni başladık. Bu nedenle Başkan Altepe’yi ziyaret ederek hem kendimizi tanıtmak hem de son dönemde yapılan israfları önleyici tasarruf sağlayıcı çalışmaları desteklediğimizi iletmek istedik. Bursa kamuoyunda geçmiş dönemlerde tartışılan, BursaRay C etabı örneğinde olduğu gibi tasarruf edilebilecek konulara el atılması gerektiğine inanıyoruz” diye konuştu.
DSP İl Başkanı Hüseyin Kul ise Başkan Altepe’ye, görevinin hayırlı olmasını dilerken, “Bursa için bugüne kadar doğru yapılan her işin yanında olduk. Bundan sonra da Bursa’nın geleceği için atılan her doğru adımın yanında olacağız. Bir siyasetçinin arzusu da bu olmalıdır” dedi.
İçer ve Kul, Bursa’da yaşayanların refahı ve huzuru için yapılan her türlü çalışmada Büyükşehir Belediyesi’ni destekleyeceklerini dile getirdi.

“Bursa için herkesin desteğini almalıyız”
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de kendisine hissedilen güvenden dolayı memnuniyet duyduğunu ve bu güveni boşa çıkartmayacağını söyledi.
Başkan Altepe, “Bursa hepimizin. Bu şehirde yaşamak, burada doğanın da doyanın da en büyük şansıdır. Bursa tarihinden doğasına, coğrafi konumundan kültürel mirasına kadar her yönüyle yaşanılabilir bir kenttir. Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizi bugünkü konumundan daha ileri noktalara taşımayı hedefliyoruz ve bunun için gayret ediyoruz” diye konuştu.
Bursa için her zaman ortak akılla hareket edeceklerini ifade eden Başkan Altepe, Bursa’nın gelişimi için kentte yaşayan herkesin desteğine ihtiyaç olduğunu sözlerine ekledi.

Tarih: 27.08.2009 | Okunma sayısı:4401

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir